گیلان وکالت

موسسه حقوقی فرزانگان عدالت

مؤسسه حقوقی فرزانگان عدالت؛ مؤسسه ای ایرانی و غیر تجاری است که مطابق ماده 8 آیین نامه ثبت مؤسسات غیر تجاری در تاریخ 85/6/29 تحت شماره 20173 در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران ثبت و آگهی مؤسسه در صفحه یک روزنامه رسمی مورخ 1385/7/11 منتشر گردیده است.

مؤسسه حقوقی فرزانگان عدالت با تعامل و همکاری کادری مجرب از اساتید، حقوقدانان برجسته، وکلای پایه یک و با سابقه دادگستری اعم از وکلای حرفه ای و متخصص خانم و آقا، قضات بازنشسته دادگستری، کارشناسان و پژوهشگران ارشد علم حقوق و با مدیریت جناب آقای سعید عابدیان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی اداره و مدیریت می گردد.

شایان ذکر است وکلای حاذق و اندیشمند در موسسه حقوقی فرزانگان عدالت که از شمار وکلای تهران، گیلان و خراسان رضوی می باشد دارای مدارج علمی دکتری و ارشد حقوق قضایی و از معتبرترین دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه شهید بهشتی، علامه طباطبایی ،دانشگاه گیلان و ... بوده و با سابقه ای علمی- حرفه ای و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی مبادرت به مشاوره و وکالت تخصصی می نماید.

بنابراین مؤسسه حقوقی فرزانگان عدالت به دلیل تعامل و مشورت کارگروهی با اکیپ حقوقی خود و به لطف حق تعالی همواره از آمار بالای پیروزی و موفقیت در صدور آراء دادگاه ها در پرونده های ارجاعی  برخوردار می باشد. در تبیین مطلب فوق همین یک جمله بس که «مراجعین و موکلین محترم در موضوعات و پرونده های ارجاعی بجای در اختیار داشتن یک وکیل دادگستری همواره از تعامل حقوقی وکالتی چندین وکیل دادگستری و لیکن با یک حق الوکاله بهره مند خواهند بود» که این مهم خود از امتیازات ویژه و منحصر به فرد موسسه حقوقی فرزانگان عدالت می باشد.

احقاق حقوق حقه افراد و اجرای عدالت از بارزترین اهداف متعالی این موسسه بوده لذا مؤسسه حقوقی فرزانگان عدالت مفتخر است اعلام نماید از قبول و پذیرش هر گونه موضوع و پرونده ایی که من غیر حق و برخلاف اجرای عدالت باشد،معذور است.

امید است موسسه حقوقی فرزانگان عدالت با توکل و یاری حق تعالی و با دقت، جدیت، پشتکار، سرعت عمل، ارتقاء دانش حقوقی و... به مقصود متعالی اجرای عدالت و احقاق حقوق حقه موکل که همانا از بارزترین اهداف والای خود می داند و همواره در سرلوحه عمده فعالیت خود قرار می دهد نایل گردد.