گیلان وکالت

عفو و بخشودگی برای 188 نفر از محکومان تعزیرات

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ 630
عفو و بخشودگی برای 188 نفر از محکومان تعزیرات

معاون حقوقی و نظارت سازمان تعزیرات از عفو و تخفیف مجازات 188 نفر از محکومان این سازمان خبر داد.

به گزارش ایسنا، ایرج حسینی صدرآبادی گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع)، 705 نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی مورد عفو و تخفیف مجازات قرار گرفتند.

معاون حقوقی و نظارت سازمان تعزیرات حکومتی افزود: 188 نفر از مشمولین عفو جز محکومان سازمان تعزیرات حکومتی هستند.

*تاکید بر تشدید نظارت بر آرایشگاه های زنانه

 مشاور امور بانوان رئیس سازمان تعزیرات از تاکید بر تشدید نظارت بر آرایشگاه های زنانه در نشست شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.

در نشست شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی که با موضوع نظارت و ساماندهی آرایشگاه های زنانه و به منظور کاهش تخلفات فرهنگی و بهداشتی حوزه آرایشگاه های زنانه برگزار شد؛ بر تشدید نظارت بر آرایشگاه های زنانه تاکید شد.

ویدا آزاد مشاور امور بانوان رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اعلام این خبر گفت: در این نشست که با حضور متخصصان حوزه های فرهنگی، دینی، اجتماعی، بهداشتی و آرایشی برگزار شد؛ اعضا در مورد یکپارچه سازی اهداف و اقدامات به منظور کاهش تخلفات فرهنگی و بهداشتی حوزه آرایشگاه های زنانه و نیز حمایت از حقوق زنان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وی افزود: در این نشست همچین ضرورت همراهی و همدلی و نگاه مشترک درستگاه های دست اندرکار و تشکل های مردم نهاد در کاهش معضلات موجود در آرایشگاه های زنانه مورد بررسی قرار گرفت.


منبع : ایسنا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است