حذف دو رشته‌محل دکتری حقوق از دفترچه تکمیل‌ظرفیت

تغییر در برخی‌ کدرشته‌محل‌های مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون دکتری ۹۶
اشخاصی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند انتخاب‌رشته خود را ویرایش کنند

حذف دو رشته‌محل دکتری حقوق از دفترچه تکمیل‌ظرفیتReviewed by Edalat on Oct 11Rating:

سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای از برخی تغییرات در پذیرش کدرشته‌محل‌های مقطع دکتری در مرحله تکمیل ظرفیت خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۱۲ این سازمان و با توجه به اعلام تعدادی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مبنی بر اخذ مجوز پذیرش در برخی از رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D » نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۶بعد از تاریخ مذکور، به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان‌ واجد شرایط (شرایط در اطلاعیه ۹۶/۰۷/۱۲ درج گردیده) شرکت کننده در آزمون مذکور می‌رساند، در صورت علاقمندی و وجود رشته‌های تحصیلی مربوط به رشته امتحانی آنان در ردیف رشته محل‌های جدید (به شرح ذیل)، می‌توانند باتوجه به مفاد اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۱۲ این سازمان و این اطلاعیه نسبت به انتخاب آنها در ردیف رشته‌های انتخابی مرحله تکمیل ظرفیت خود اقدام نمایند.

ضمناً افرادی که قبلاً در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته نموده‌اند، در صورت وجود رشته‌های مربوط به رشته امتحانی آنان، می‌توانند نسبت به ویرایش و اصلاح انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

لازم‌به‌ذکر است که بنابر اطلاعیه جدید سازمان سنجش آموزش کشور، گرایش‌های حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم‌شناسی و الهیات و معارف اسلامی-فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه غیرانتفاعی «عدالت»، در دفترچه تکمیل‌ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ حذف شدند.

همچنین، گرایش‌های حقوق عمومی،‌ حقوق خصوصی و الهیات- فقه و مبانی حقوق اسلامی پردیس خودگران دانشگاه تهران، به ظرفیت‌های پیشین اضافه شده‌اند.

Copyright © All rights gilanvekalat 2019 | بهینه سازی: خدمات سئو سیروتا .