اعلام نتایج فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری معاون رئیس قوه قضائیه و رییس مرکز آمار وفناوری اطلاعات از اعلام نتایج فراخوان دریافت پروانه تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضای  از طریق سامانه www.adliran.ir خبر داد.

معاون رئیس قوه قضائیه اعلام کرد: این فراخوان در کلیه حوزه‌های قضایی شهرستان و بخش سراسر کشور برگزار گردیده و نتایج به صورت سراسری اعلام می‌شود.

شهریاری اضافه کرد: در این فراخوان امتیازات با توجه به مدرک تحصیلی، سابقه قضایی و حقوقی، سابقه مدیریت و سابقه مهارت‌های فناورانه در نظر گرفته شده است. همچنین با در نظر گرفتن سهمیه‌های قانونی اقدام به اعلام بالاترین نمرات تا سه برابر ظرفیت هر حوزه قضایی شده است. فهرست افراد قبول شده پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه‌های تخصصی در حوزه‌های قضایی مربوطه جهت اخذ پروانه معرفی می‌گردند.

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه ادامه داد: در صورتی که متقاضیان به نتایج فراخوان اعتراض داشته باشند می‌توانند ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ اعلام به سامانه www.adliran.ir مراجعه و اعتراض خود را ثبت نمایند.

وی ابراز امیدواری کرد: طبق برنامه زمانبدی شده تا پایان امسال تعداد مجوز‌های صادره برای تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سال ۹۷ به هزار دفتر بالغ گردد.